Terenowe gąsienicie od Traxxasa - All-Terrain Traxx

Skały, błoto, śnieg...

Traxx
Data: 2019-08-12

Fani trialowych wypraw zyskują kolejne mocne narzędzie do walki z dziką przyrodą. Tam gdzie opony nie pomogą, Traxxas proponuje specjalne terenowe gąsienice, które - jak mówią amerykańscy inżynierowie - nie zatrzymają się przed żadną przeszkodą.

Tamiya szykuje modele nowej Mazdy3 i Toyoty Supra

Czerwone maszyny z Japonii

Tamiya
Data: 2019-05-14

Japońskie premiery Toyoty i Mazdy nie pozostały bez echa w projektowych biurach Tamiya. Tam specjaliści od graficznych tabletów szybko przenieśli kształty nowej Mazdy3 i Toyoty Supra do skali 1/10. Tak się tworzy cuda motoryzacji.

Specjalna wersja Traxxas X-Maxx Orange

Pomarańczowa skórka X-Maxxa

Traxxas
Data: 2019-05-14

Traxxas prezentuje nowe barwy swojego najpotężniejszego terenowca. X-Maxx 8S w limitowanej odsłonie Orange Edition będzie widoczny nawet przy blasku zachodzącego słońca.

HPI pokazuje nową Fiestę WR8 Kena Blocka z Gymkhana 8

Fiesta rodem z Utah

Ford Fiesta
Data: 2019-01-12

Prosto z ulic Dubaju i żwirowych szlaków pustyni Utah na... sklepowe półki modelarskich sklepów. HPI powraca z nowym wcieleniem podwozia WR8 - Ford Fiesta ST RX43 Kena Blocka. Model w skali 1/8 dostępny będzie z silnikiem elektrycznym i spalinowym.

Sport Camper - nowa karoseria dla Traxxas TRX-4 Sport,traxxas

Camper dla TRX-4 Sport

Sport Camper
Data: 2019-01-11

Traxxas wypuszcza na rynek nowy projekt karoserii dedykowany do podwozia TRX-4 Sport. Na prezentację wybrał malownicze, czerwone skały Moab w stanie Utah, wyposażając cały model w obowiązkowe dla miłośników trialu akcesoria.

Powstaje Stowarzyszenie RC Motorsport w Toruniu

Siedmiu wspaniałych

Organizacje
Data: 2018-03-23

Dla nich nie ma znaczenia wiek, miejsce zamieszkania czy wysokość osiąganych dochodów. Bez znaczenia jest też wielkość posiadanego w garażu ukochanego modelu RC. Pasja do aut sterowanych radiem była podstawą ich związku - nowego Stowarzyszenia RC Motorsport.

Powstaje nowe Stowarzyszenie RC Motorsport organizator zawodów modeli RC

Mocny kalendarz, nowe obowiązki

RC Motorsport
Data: 2018-03-06

Kalendarz toruńskich imprez modelarskich rokrocznie poszerza swój zakres. Dwa lata temu do rajdowego i rallycrossowego czempionatu dołączyły zawody off-roadowe. Napięty terminarz wymusił zmiany organizacyjne.

Ford Mustang 1956 HPI Ken Block

Mustang na licencji Ken Blocka

Ford
Data: 2017-12-27

Prosto z ulic Los Angeles trafia do świata w małej skali. Ford Mustang, gwiazda siódmej wersji Gymkhany, pomniejszony dziesięciokrotnie nic nie traci na agresywności i wyjątkowości. Spójrzcie sami.

Beetle w rajdowej wersji

Beetle
Data: 2017-12-13

Tamiya powraca do historycznych modeli rajdowych. Niedawno zaprezentowała Volkswagena Beetle osadzonego na podwoziu MF-01X.

Toyota Hilux Bruiser jak zabawka

Toyota Hilux Bruiser jak zabawka

Hilux
Data: 2017-11-02

W latach 80. Tamiya wyprodukowała zdalnie sterowany model Hilux Bruiser. Po 30 latach Toyota postanowiła uhonorować japońskiego producenta miniaturowych modeli i opracowała pełnoskalową replikę na bazie Hiluxa najnowszej, 8. generacji.

Czy kwota 600 zł wystarczy na zakup elektrycznej rajdówki?

Rajdówka za 600 zł?

Model do rajdów
Data: 2017-08-16

Pod postem WRC News prezentującym małe rajdy, rozgorzała dyskusja nt. budżetu na zakup elektrycznej rajdówki w skali 1:10. Jedni twierdzą, że to nie jest tani sport. Drudzy odpowiadają - wystarczy 600 zł by móc wystartować w zawodach. Kto ma rację?

Tamiya Porsche Turbo RSR 934 Black Edition

Limitowane Porsche Turbo RSR typu 934

Porsche 934
Data: 2017-08-14

Tamiya w 1976 roku wypuszcza swój pierwszy model zdalnie sterowany - Porsche 934 RSR w skali 1:12. Po czterdziestu latach upamiętnia to wydarzenia pokazując Porsche 934 Jägermeister. Dzisiaj debiutuje kolejna, limitowana seria tego supersportowego samochodu.

Rajdówkami po koszykarskim parkiecie

Mustang od Traxxasa

Ford Mustang
Data: 2017-07-29

Amerykańska firma nie przestaje zaskakiwać. Po udanym debiucie crawlera Land Rovera Defender czas na ikonę sportowego auta zza Oceanu - Forda Mustanga GT. Model wykonano w skali 1/10.

Land Rover Defender model RC firmy Traxxas

Król piasków i błota

Land Rover
Data: 2017-07-24

Nie rozwija prędkości 100 km/h i nie potrafi "latać bokami" po szutrowych odcinkach specjalnych. Nowy model Traxxasa wzbudza jednak nie mniejszy zachwyt niż trzymanie w rękach aparatury od wściekłego E-Revo.

OtoModel.pl - ogłoszenia modelarskie
Komentarze
Brak komentarzy.
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2017r. O nas | Reklama | Magazyn [PDF] Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska