Traxxas w najmniejszej skali, czyli LaTrax Rally 4x4

Rajdówka w formacie A4

LaTrax Rally
Data: 2019-02-10

"Mały, ale wariat" to popularne hasło reklamowe... polskiego Fiata 126p. W świecie modeli RC zadziorny slogan można przypisać do najmniejszego projektu amerykańskiego Traxxasa - modelu LaTrax Rally. A ten dzielnie stawia czoła nawet większym konkurentom.

Prezentacja pierwsza jazda Traxxas Desert Racer

Pustynny bojownik

Desert Racer
Data: 2018-04-11

Robi piorunujące pierwsze wrażenie. Jest potężny, ciężki i przypomina prawdziwą dakarową rajdówkę. Podwozie kryje zaawansowaną technologię, która ma sprostać każdemu pustynnemu wyzwaniu. Czy nowy Traxxas Unlimited Desert Racer spełni pokładane w nim nadzieje?

BSD Dune Racer to jedna z tańszych propozycji na rynku terenowych modeli RC

Terenówka za pół darmo

Dune Racer
Data: 2018-04-09

Atrakcyjna sylwetka, skuteczny napęd na cztery koła i niska cena - pomysł na terenowy modeli zdalnie sterowany niemal doskonały. Dune Racer 218T nie boi się wyzwań, starając się udowodnić, że to co chińskie i tanie nie musi być złe.

Replika Subaru Imprezy Krzysztofa Hołowczyca

Prosto z szutrowych oesów Rajdu Polski

Replika Hołka
Data: 2017-07-31

Mierzy zaledwie 400 mm długości, 187 mm szerokości i 140 mm wysokości. Ma napęd na cztery koła i potężny silnik... elektryczny. Mimo to gotowy jest sprostać najbardziej wymagającym odcinkom specjalnym wokół Mikołajek.

Prezentacja modelu Tamiya XV-01

Maszyna dla mistrzów

Tamiya XV-01
Data: 2017-07-29

Japońska firma Tamiya ceniona jest za dokładność i wysoką jakość wykonania. Modele redukcyjne to istny majstersztyk. W świecie RC Japończycy także odnoszą sukcesy. Model XV-01 podbija dzisiaj serca rajdowych debiutantów i mistrzów.

Nissan Silvia S15 firmy Tamiya

Nissan w formule Drift

Tuning
Data: 2017-07-28

Prezentacja torowego modelu Nissan Silvia S15 japońskiej firmy Tamiya przygotowanego i stuningowanego przez zespół Dragon Customs z Bydgoszczy.

modelmania_sklep_traxxas
Komentarze
Brak komentarzy.
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2017r. O nas | Reklama | Magazyn [PDF] Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska