Arrma pokazuje nowy model wojskowo terenowy Firesteam 6S BLX Spektrum

Arrma w wojskowym stylu

Nowości
Data: 2022-01-13

Mechaniczny hamulec ręczny (!), elektronika od Spektruma, wojskowy kamuflaż i solidna budowa terenówki - to cechy nowego modelu FireTeam od Arrmy. Z napędem 6S ma zostać autem do zadań specjalnych.

HPI Racing pokazuje nowy model WR8 Subaru Imprezę WRC 2001

Wraca WR8 od HPI

HPI Racing
Data: 2022-01-12

HPI Racing wskrzesza jedną z najlepszych zdalnie sterowanych rajdówek zbudowanych na platformie WR8. Amerykanie pokazali właśnie Subaru Imprezę 2001 załogi Richard Burns / Robert Reid z Rajdu Nowej Zelandii.

Puchar Św. Mikołaja - modelarze pomagali Nince w walce z chorobą serca

Wielkie serca w małej skali

Zawody
Data: 2021-12-20

Nie straszna im była pogoda ani przedświąteczna gonitwa za prezentami i czystymi oknami. Pojawili się z elektrycznymi modelami by wspólnie pomóc Nince zebrać fundusze na operację jej serduszka. Wynik nas zaskoczył.

Na targach HOBBY 2021 zobaczymy m.in.: driftowe modele RC

Z pasji się nie wyrasta, HOBBY zapraszają

Targi
Data: 2021-12-02

Targi HOBBY co roku pozwalają odkryć uroki zapomnianych niekiedy rozrywek i rozbudzić w sobie nowe pasje. Klocki LEGO, modelarstwo, a może gry planszowe? W najbliższy weekend 4-5 grudnia zapraszamy do Poznania.

Mistrzowska Kolekcja Ferrari nowa promocja na stacjach Shell

Mistrzowska kolekcja Ferrari

Kolekcje
Data: 2021-11-15

Formuła 1, legendarny 24-godzinny wyścig Le Mans, Ferrari Challenge - każda z tych dyscyplin ma szerokie grono fanów w Polsce. We wszystkich tych rywalizacjach swoją obecność mocno zaznaczają Shell i Ferrari.

Traxxas pokazuje Toyotę GR Supra GT4 na podwoziu 4-TEC 3.0

Traxxas pokazuje Suprę

Toyota Supra
Data: 2021-11-02

Po debiucie nowej, torowej platformy 4-Tec 3.0, Traxxas prezentuje kolejne wyścigowe repliki w skali 1/10. Najpierw była Corvetta Stingray, dzisiaj nadchodzi Toyota GR Supra GT4.

Pierwszy w Polsce kompleks trzech samochodowych torów RC otwarty w Toruniu

Modelmania Park przywitał pierwszych gości

Tory
Data: 2021-10-04

Pierwszy w Polsce kompleks trzech samochodowych torów modelarskich RC oficjalnie rozpoczął swoją działalność. Toruński Modelmania Park pierwszych gości przywitał na niedzielnym Pucharze Otwarcia.

Modelmania Park - tor dla samochodowych modeli RC w Toruniu

Z modelem do Parku

Tory
Data: 2021-09-21

Na sportowej mapie Torunia pojawia się nowy obiekt dla fanów samochodowych modeli RC. To pierwszy w Polsce kompleks o 3 różnych torach w małej skali. W niedzielę uroczyste otwarcie.

Axial Ford Bronco SCX10 III RTR prezentacja nowego modelu

Bronco stare, ale nowe

Ford Bronco
Data: 2021-07-24

Axial poszedł w innym kierunku niż Traxxas. Zaprojektował Forda Bronco, ale nie tego najnowszego, a jednego z pierwszych generacji, które zaprowadziły Forda na szczyty off-roadowych sukcesów. W skali 1/10 Axial wykorzystał jednak najnowszą platformę SCX10 III !

Traxxas w końcu pokazuje wyciągarkę do modeli TRX-4 i TRX-6

Traxxas wyciąga... z opresji

Wyciągarki
Data: 2021-07-21

Sterowana z pilota, o maksymalnej sile 4,5kg, realistyczna i wytrzymała - Traxxas w końcu dopełnił radości z posiadania swoich trialowych aut projektując wyciągarkę do modeli TRX-4 i TRX-6. Już jest!

Hot Rods - amerykański Traxxas buduje modele będące historią Ameryki

Hot Rods - powrót do przeszłości

Hot Rods
Data: 2021-06-22

Amerykańskie legendy lat 30-tych i 40-tych, czyli uliczne samochody wyścigowe o ogromnych mocach, chromowanych dodatkach i wyglądzie ciężarówki, wkraczają w świat RC. Za projekt zabrali się konstruktorzy Traxxasa.

Hobby Horizon z marką Arrma nawiązują współpracę z wyścigowym zespołem Front Row Motorsport

Horizon Hobby na wyścigowym torze

Nascar
Data: 2021-06-22

Światowy lider RC nawiązuje współpracę z zespołem wyścigowym startującym w amerykańskich zawodach Nascar, firmą Front Row Motorsport. Na Fordzie Mustangu z numerem 34 pojawią się logotypy Arrmy, marki znanej z budowy supersportowych modeli zdalnie sterowanych

Nowy moduł oświetlenia do modeli Traxxas

Ledowa rewolucja Traxxasa

LEDy
Data: 2021-05-19

Amerykański producent modeli RC zapowiada rewolucję w dziedzinie oświetlenia swoich trialowych projektów. Użytkownicy będą mogli cieszyć się w pełni interaktywnym modułem ledowym.

Traxxas pokazuje nowego Forda Bronco TRX-4

Nadjeżdża nowe Bronco

Bronco
Data: 2021-05-13

Projektanci Traxxasa nie kazali długo czekać na replikę największej terenowej premiery roku 2020, czyli na powrót wielkiego Forda Bronco. Pierwsze modele trafią do modelarskich sklepów już w maju. W Europie debiut zaplanowano nieco później.

Drag Slash czyli Chevrolet C10 w wilczej skórze

Chevrolet jako Drag Slash

Drag Slash
Data: 2021-03-19

Dostawczo-osobowy Chevrolet C10 z 1967 roku zamieni się wkrótce w ulicznego potwora. Traxxas szykuje supersamochód na asfaltowe drogi wykorzystując znakomitą technologię z terenowego Slasha.

OtoModel.pl - ogłoszenia modelarskie
Komentarze
Brak komentarzy.
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2017r. O nas | Reklama | Magazyn [PDF] Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska