Traxxas Slash w barwach brytyjskiego gitarzysty Guns N Roses, Slasha.

Slash dla Slasha

Projekty
Data: 2021-12-03

Pomysł na oklejenie Traxxasa w barwy gitarzysty Guns N Roses, zrodził się po artykule w magazynie My Company. Adam Zdanowicz, twórca luksusowej marki rowerowej Mad Bicycles, zbudował bowiem dla niego wyjątkową dwukołową maszynę. W Toruniu powstała terenowa rajdówka

Traxxas Slash to dzisiaj najpopularniejszy model terenowych klasy Short Course

Terenówka na bezdroża i... do skoków

Traxxas Slash
Data: 2021-01-12

Popularnością mógłby się równać z rajdowymi legendami jak Krzysztof Hołowczyc czy Carlos Sainz. Zna go każdy, kto choć raz myślał i marzył o terenowym modelu RC, od Ameryki po Japonię. Nie skłamię, jeśli stwierdzę, że Traxxas Slash to dzisiaj światowy bestseller of

Axial SCX10 III - król odrobił lekcję i chce pokonać Traxxasa.

Król w trzeciej odsłonie

Axial SCX10 III
Data: 2020-04-23

Jeśli myślisz o trialu, myślisz o Axialu. I choć ostatnio mocno w tej stawce namieszał Traxxas, to kultowa konstrukcja SCX10 dzielnie broni się przed konkurencją. Zdalnie sterowane blokady czy 2-stopniowa skrzynia biegów jest odpowiedzią na nowoczesnego Defendera.

LAND CRUISER HZJ79 PATRIOT CAMPERS MEGA6 prezentacja

Wyjątkowy Land Cruiser HZJ79 6x6

LC HZJ79
Data: 2019-09-04

Firma Camper Patriot i Justin Montesalvo już od 6 lat budują pojazdy, które pozwalają na bardzo odważną jazdę w terenie. Przykład - Land Cruiser HZJ79 z podwójna kabiną i dodatkową, napędzaną osią. W Polsce stworzono jej wierną replikę w skali 1:10.

Arrma Big Rock 3S prezentacja modelu zdalnie sterowanego

Średniaczek bez kompleksów

Arrma Big Rock 3S
Data: 2019-08-13

Arrma Big Rock 3S posiada wszystko, czym rasowy "Monster Truck" wyróżnia się z tłumu. Ma duże, wystające poza karoserię koła, dodatkowe kółka "bezpieczeństwa" z tyłu i... w sumie nic więcej. To dobrze skrojony model z niezłym napędem 4x4. Czy wart jest swojej ceny?

Traxxas TRX-4 Sport KIT - zestaw do samodzielnego montażu.

Trialówka od podstaw

TRX-4 Sport KIT
Data: 2019-08-13

Nic nie daje większej frajdy, jak samodzielnie złożony model - śrubka po śrubce, element po elemencie. Na koniec montaż elektroniki, lakierowanie karoserii i w drogę. Traxxas wypuszcza swój drugi KIT na rynek - tym razem z podwoziem TRX-4 Sport.

Traxxas w najmniejszej skali, czyli LaTrax Rally 4x4

Rajdówka w formacie A4

LaTrax Rally
Data: 2019-02-10

"Mały, ale wariat" to popularne hasło reklamowe... polskiego Fiata 126p. W świecie modeli RC zadziorny slogan można przypisać do najmniejszego projektu amerykańskiego Traxxasa - modelu LaTrax Rally. A ten dzielnie stawia czoła nawet większym konkurentom.

Prezentacja pierwsza jazda Traxxas Desert Racer

Pustynny bojownik

Desert Racer
Data: 2018-04-11

Robi piorunujące pierwsze wrażenie. Jest potężny, ciężki i przypomina prawdziwą dakarową rajdówkę. Podwozie kryje zaawansowaną technologię, która ma sprostać każdemu pustynnemu wyzwaniu. Czy nowy Traxxas Unlimited Desert Racer spełni pokładane w nim nadzieje?

BSD Dune Racer to jedna z tańszych propozycji na rynku terenowych modeli RC

Terenówka za pół darmo

BSD Dune Racer
Data: 2018-04-09

Atrakcyjna sylwetka, skuteczny napęd na cztery koła i niska cena - pomysł na terenowy modeli zdalnie sterowany niemal doskonały. Dune Racer 218T nie boi się wyzwań, starając się udowodnić, że to co chińskie i tanie nie musi być złe.

Replika Subaru Imprezy Krzysztofa Hołowczyca

Prosto z szutrowych oesów Rajdu Polski

Replika Hołka
Data: 2017-07-31

Mierzy zaledwie 400 mm długości, 187 mm szerokości i 140 mm wysokości. Ma napęd na cztery koła i potężny silnik... elektryczny. Mimo to gotowy jest sprostać najbardziej wymagającym odcinkom specjalnym wokół Mikołajek.

Prezentacja modelu Tamiya XV-01

Maszyna dla mistrzów

Tamiya XV-01
Data: 2017-07-29

Japońska firma Tamiya ceniona jest za dokładność i wysoką jakość wykonania. Modele redukcyjne to istny majstersztyk. W świecie RC Japończycy także odnoszą sukcesy. Model XV-01 podbija dzisiaj serca rajdowych debiutantów i mistrzów.

Nissan Silvia S15 firmy Tamiya

Nissan w formule Drift

Tuning
Data: 2017-07-28

Prezentacja torowego modelu Nissan Silvia S15 japońskiej firmy Tamiya przygotowanego i stuningowanego przez zespół Dragon Customs z Bydgoszczy.

OtoModel.pl - ogłoszenia modelarskie
Komentarze
Brak komentarzy.
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2017r. O nas | Reklama | Magazyn [PDF] Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska