Wiedeń pierwszy, Poznań w listopadzie

Zapowiedź targów modelarstwa Modellbau Messe Wiedeń 2023

Data publikacji: 2023-10-20

Jeszcze przed listopadowymi Targami Hobby w Poznaniu, milośnicy modeli RC powinni wybrać się do Wiednia na największe w Austrii targi modelarsrtwa Modellbau Messe. Impreza odbędzie się w dniach 26-29 października 2023.

Modellbau Messe to największe targi modelarstwa w Austrii. W ostatni weekend października, na dwóch halach wystawowych, zaprezentują się miłośnicy samochodowych modeli RC, kolejkowego świata w miniaturze, zdalnie sterowanych samolotów czy pływających statków. Na liście wystawców znajdziemy też specjalistów od druku 3D, reprezentantów sztuki, rzemiosła i modelarstwa budowlanego.

Organizatorzy zapowiadają specjalną strefę RC Corner organizowaną przez zespół modell-hubschrauber.at. Na ponad 1.700m2 przestrzeni znajdziemy wystawców i producentów ze świata modeli RC. Ciekawostką będzie specjalny pokaz lotniczy przygotowany przez zespół zajmujący się modelami helikopterów. A oto wisienka na torcie: w kąciku RC znajdzie się Strefa Zabawy, w której będzie można zanurzyć się w świecie budowania modeli, wypróbować symulator lotu, wystartować dronem czy poczuć dreszczyk emocji na torze trialowym. Wśród wystawców RC znajdziemy takie marki jak Mikado Helicopter, Robitronic, Traxxas by Hoeco, DF models, Pichler czy Modster. 

W specjalnej strefie Vienna Train znaleźć będzie można wyjątkowy świat kolei w miniaturze. Od tradycyjnego modelarstwa po innowacyjne nowości - każdy sektor jest reprezentowany na targach modelarskich.

Wraz z odbywającymi się w tym samym czasie targami World of Idee, w tym targami sztuki i rzemiosła, targi budowy modeli z warsztatami i pokazami oferują niezapomniane wrażenia dla całej rodziny.

Więcej informacji na stronie organizatora: https://modell-bau.at/

 

Autor: Redakcja
OtoModel.pl - ogłoszenia modelarskie
Dodaj komentarz:

Treść *
Autor *
Kontakt ( tylko do wiadomości Redakcji )
* - pole wymagane

Uwaga! Redakcja nie odpowiada za treści i tematy publikowane w dziale "Komentarze".
Redakcja ma prawo usunąć komentarz jeśli uzna go za niezgodny z prawem, obraźliwy lub szkodliwy.
Komentarz przez Ciebie dodany zostanie opublikowany niezwłocznie po zaakceptowaniu przez Redaktora.

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2017r. O nas | Reklama | Magazyn [PDF] Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska