Camper dla TRX-4 Sport

Sport Camper - nowa karoseria dla Traxxas TRX-4 Sport,traxxas

Data publikacji: 2019-01-11

Traxxas wypuszcza na rynek nowy projekt karoserii dedykowany do podwozia TRX-4 Sport. Na prezentację wybrał malownicze, czerwone skały Moab w stanie Utah, wyposażając cały model w obowiązkowe dla miłośników trialu akcesoria.

Sport Camper - to nazwa nowego projektu karoserii dedykowanej na podwozie TRX-4 Sport marki Traxxas. Reklamowy film nakręcono na czerwonych skałach Moab (stan Utah), które słyną z najpiękniejszych widoków. Modele zostały wyposażone w obowiązkowe dodatki, które każdy miłośnik trialu musi mieć na swoim aucie. Jest pełne oświetlenie, snorkel to łapania powietrza, nosze dla poszkodowanych w górach turystów czy podręczna łopatka. 

Karoseria, wzorowana na popularnych amerykańskich pickupach, fabrycznie wyposażona jest w tylną zabudowę. Producent oferuje jednak możliwość wycięcia leksanowej części i zamontowanie plastikowego bagażnika dachowego z bocznym szkieletem do mocowania go w karoserii. Do tzw. "ekspedycyjnego regału" możemy wtedy przymocować niezbędne w przeprawie nosze, gaśnice czy łopatki. W zestawie znajdziemy przezroczystą leksanową karoserię, naklejki szyb, świateł, grilla a nawet czarne paski na nadkola.

Karoseria wkrótce pojawi się w polskich sklepach, cena na razie nie jest znana (na amerykańskim rynku wycenioną ją na 45$).

Autor: Michał Jasiński
OtoModel.pl - ogłoszenia modelarskie
Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2017r. O nas | Reklama | Magazyn [PDF] Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska