Ford rozkochał wszystkich

Axial prezentuje Forda Bronco w skali 1/24 na podwoziu SCX24

Data publikacji: 2022-04-01

Nowe Bronco bije rekordy popularności. Pierwszą wersję RC stworzył Traxxas, później Tamiya, a dzisiaj w skali 1/24 debiutuje model od Axiala.

Jeśli podziwiasz Forda Bronco, teraz możesz mieć swoją własną, kolejną oficjalnie licencjonowaną wersję RC. Tym razem jednak w najmniejszej skali 1/24!

Łatwy w prowadzeniu i gotowy do jazdy, Axial SCX24 Ford Bronco 4WD nie tylko dobrze się sprawuje, ale także wnosi nowy poziom realizmu do platformy SCX24. Wyjątkowo szczegółowa i wytrzymała karoseria z twardego ABS posiada klamki drzwi, lusterka i relingi dachowe. Całość uzupełniają oficjalnie licencjonowane koła Wildtrak i opony Nitto Trail Grappler M/T, a także zamontowane koło zapasowe i opcjonalny drugi arkusz kalkomanii do personalizacji.

Sprawdź swoje umiejętności na torze wewnątrz budynku lub zabierz swojego Forda Bronco SCX24 na zewnątrz i przygotuj ekscytującą trasę z kilkoma dołami, gałęziami i skałami. Podwozie SCX24 sprosta każdemu wyzwaniu dzięki pełnemu napędowi na 4 koła i trudnemu do pokonania zawieszeniu 3-link z przodu/4-link z tyłu. Realistyczne stalowe szyny ramy wytrzymują silne uderzenia. Przekładnie ślimakowe na osiach zwiększają prześwit. Stalowe osie przednie i tylne, przednie zwrotnice oraz stalowe mosty pozwalają na pewne wspinanie się. Ford Bronco jest wyposażony we wszystko, co potrzebne, aby wyruszyć na szlaki zaraz po wyjęciu z pudełka, a jego autentyczne nadwozie w skali jest dostępne w trzech wersjach kolorystycznych opartych na aktualnych kolorach fabrycznych Forda Bronco. Ciesz się widokiem ze szczytu realizmu w skali 1/24 dzięki Axial SCX24 Ford Bronco 4WD!

SZCZEGÓŁOWA, TWARDA KAROSERIA FORDA BRONCO

Axial SCX24 Ford Bronco osiąga zupełnie nowy poziom realizmu skali dzięki oficjalnie licencjonowanej, wyjątkowo szczegółowej i wytrzymałej twardej karoserii ABS z formowanymi klamkami, lusterkami i relingami dachowymi. Z przodu znajdziemy też cztery lampy led. W zestawie dodatkowo znajduje się także koło zapasowe drugi zestaw naklejek.

GOTOWY DO JAZDY

Model SCX24 zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć zabawę. Model jest w pełni zmontowany, a w zestawie znajdują się baterie do nadajnika, akumulator LiPo oraz ładowarka USB.

Dane techniczne:

  • Wymiary (dł/szer/wys): 222.3 / 98.4 / 117.5 ,,
  • rozstaw osi: 131.8mm
  • w zestawie system radiowy 2.4GHz
  • Serwo sterujące
  • Ładowarka USB
  • Szczotkowy silnik elektryczny 88T 030
  • Akumulator 350mAh 2S LiPo 7.4V
  • 4AA baterie do nadajnikaSystem odchylanej karoserii

System odchylanej karoserii zapewnia łatwy dostęp do podzespołów na pokładzie. Możesz szybko dostać się do akumulatora i podwozia poprzez usunięcie dwóch zatrzasków i podniesienie korpusu.

Autor: Redakcja

Galeria fot. Nadesłane Axial prezentuje Forda Bronco w skali 1/24 na podwoziu SCX24 - 1 Axial prezentuje Forda Bronco w skali 1/24 na podwoziu SCX24 - 2 Axial prezentuje Forda Bronco w skali 1/24 na podwoziu SCX24 - 3 Axial prezentuje Forda Bronco w skali 1/24 na podwoziu SCX24 - 4 Axial prezentuje Forda Bronco w skali 1/24 na podwoziu SCX24 - 5 Axial prezentuje Forda Bronco w skali 1/24 na podwoziu SCX24 - 6 Axial prezentuje Forda Bronco w skali 1/24 na podwoziu SCX24 - 7 Axial prezentuje Forda Bronco w skali 1/24 na podwoziu SCX24 - 8

OtoModel.pl - ogłoszenia modelarskie
Dodaj komentarz:

Treść *
Autor *
Kontakt ( tylko do wiadomości Redakcji )
* - pole wymagane

Uwaga! Redakcja nie odpowiada za treści i tematy publikowane w dziale "Komentarze".
Redakcja ma prawo usunąć komentarz jeśli uzna go za niezgodny z prawem, obraźliwy lub szkodliwy.
Komentarz przez Ciebie dodany zostanie opublikowany niezwłocznie po zaakceptowaniu przez Redaktora.

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2017r. O nas | Reklama | Magazyn [PDF] Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska