Ratunek dla Axiala SCX24

Axial buduje przyczepkę dla modeli SCX24

Data publikacji: 2023-10-17

Awaria na szlaku lub transport terenówki do bazy trialowych zawodów? Axial proponuje idealne rozwiązanie - przyczepkę dedykowaną modelom SCX24. Teraz zabawa będzie jeszcze bardziej realistyczna.

Axial stawia na tworzenie jeszcze bardziej niezapomnianych przygód. Nowa przyczepa SCX24 z płaską skrzynią ładunkową przeniesie Twoją kolejną wyprawę na nowy poziom zabawy i emocji. Wyobraź sobie, że zaczepiasz ją ze swoją platformą SCX24, ładujesz AX24 lub podobnej wielkości model i holujesz go na start nowego szlaku. Akcja w skali rozpoczyna się jeszcze przed wyruszeniem w teren.

Przyczepa SCX24 została zaprojektowana specjalnie pod modele w skali 1/24 i mocowanie do platformy Axial SCX24. Wyposażona została w imponującą gamę w pełni funkcjonalnych funkcji. Cztery gumowe opony o średnicy 1,75 cala są zamontowane na 1-calowych kołach o tym samym rozmiarze sześciokątnym co SCX24. Dzięki dołączonemu zaczepowi łatwo jest uruchomić SCX24. Do załadunku i rozładunku pojazdów służy para chowanych ramp. Dwuosiowa przyczepa wykonana jest z formowanego wtryskowo czarnego kompozytu z diamentową płytą i wykończeniem o fakturze drewna. Na środku przyczepy znajdują się symulowane panele z "malowanego drewna". Czerwone światła LED zapewniają realizm na szlaku, w dzień lub w nocy, dodając autentyczny wygląd, którego entuzjaści RC crawlingu oczekują od Axial.

W polskich sklepach przyczepka będzie kosztowała ok. 300 zł. 

Autor: Michał Jasiński

Galeria fot. Nadesłane Axial buduje przyczepkę dla modeli SCX24 - 1 Axial buduje przyczepkę dla modeli SCX24 - 2 Axial buduje przyczepkę dla modeli SCX24 - 3 Axial buduje przyczepkę dla modeli SCX24 - 4 Axial buduje przyczepkę dla modeli SCX24 - 5 Axial buduje przyczepkę dla modeli SCX24 - 6 Axial buduje przyczepkę dla modeli SCX24 - 7

banner-rctrax
Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2017r. O nas | Reklama | Magazyn [PDF] Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska