Traxxas pokazuje nowy model TRX-4MT dla fanów Monster Jam

Monster na domowy tor

Monster Jam
Data: 2024-05-04

Traxxas rozwija gamę modeli w najmniejszej skali 1/18. Po trialówkach TRX-4M, dzisiaj przychodzi czas na coś "monstrualnego". Ford F-150 oraz Chevrolet K10 to propozycja dla miłośników amerykańskich zawodów Monster Jam, rozgrywanych... między łóżkiem a biurkiem.

Losi przedstawia nową serię modeli wyścigowych Nascar

Wyścigi NASCAR w miniaturze

Nascar
Data: 2024-04-26

Jedna z najbardziej popularnych serii wyścigowych w USA - NASCAR - doczekała się swojego akcentu w miniaturze. Losi zaprezentowało nową gamę modeli w skali 1/12 wzorując się na super sportowych autach ścigających się po owalu.

Traxxas zbudował potwora - połączyć Slasha z Maxxem

Romans Maxxa ze Slashem

Traxxas Maxx Slash
Data: 2024-02-29

Gdy kończysz oglądać kolejną filmową adaptację powieści Mary Shelley "Frankenstein" i wchodzisz do swojego warsztatu - mogą powstać cuda. Konstruktorzy z Traxxasa stworzyli kolejną edycję monstruma, choć nie rzucającą się tak w oczy jak filmowy bohater.

Traxxas X-MAXX oraz XRT wkraczają z wersją Ultimate

Traxxas w odmianie Ultimate

Ultimate
Data: 2023-12-20

Kolejne dwa modele doczekały się swoich wyjątkowych wersji Ultimate. Po debiucie Rustlera, teraz do gry wchodzą maszyny do off-roadowej demolki - XRT oraz X-Maxx.

Nowe malowanie najnowszego modelu terenowego Traxxasa - Ford F150 Raptor FOX

FOX wspólnie z Traxxasem

FOX
Data: 2023-12-19

Nowy Ford F-150 Raptor po tegorocznym debiucie już doczekał się kolejnej wersji kolorystycznej. Podobnie jak poprzednik, teraz Traxxas także przygotował specjalne malowanie modelu spod znaku błękitnego owala. Motywem głównym jest firma Fox Factory.

Z Pasji się nie wyrasta, czyli kolejna edycja poznańskich Targów Hobby 2023

Z pasji się nie wyrasta

Targi Hobby
Data: 2023-11-24

Kolejna edycja największych targów dla pasjonatów i hobbystów jest już za nami. Pod hasłem "Z pasji się nie wyrasta", Poznań pokazał kolorowy i emocjonujący świat baśni, książek, klocków Lego, sportu i... samochodowych modeli RC.

Traxxas wypuszcza tuningowaną wersję Rustlera - model Ultimate

Rustler z fabryki mocy

Traxxas
Data: 2023-11-14

Traxxas wypuszcza najmocniejszą wersję swojego off-roadowego hitu w klasie Stadium Trucks - Rustler Ultimate 4x4 VXL. Dodatkowe wyposażenie ma wzmocnić model gwarantując kierowcy jeszcze większą frajdę z jazdy.

Modelmania Park powiększyła się o czwarty już tor dla samochodowych modeli RC

Nowy tor dla mini trialówek

Tory RC
Data: 2023-11-11

Toruński Modelmania Park wzbogacił się właśnie o czwarty już tor dla samochodowych modeli RC. W Święto Niepodległości otwarto najmniejszą krainę dedykowaną modelom przeprawowym - Mini Trial.

Tamiya pokazuje rajdowy model RC Fiata 131 Abarth na podwoziu MF-01X

Rajdowy Fiat prosto z Japonii

Tamiya
Data: 2023-10-26

Tamiya, która od wielu lat produkuje najpiękniejsze rajdowe modele RC, dzisiaj pokazuje światu kolejny projekt. Fiat 131 Abarth, który poprowadził Włochów do 3-krotnego mistrzowskiego tytułu, wjeżdża do modelarskich salonów.

Axial Dodge Power Wagon SCX24 prezentacja

Z wojny do cywila

Axial SCX24
Data: 2023-10-23

Dodge Power Wagon podczas II-wojny światowej udowodnił przewagę czteronapędowych ciężarówek nad popularnymi wtedy w Ameryce autami z napędem na tylną oś. Dzisiaj Axial przenosi go do skali 1/24 gwarantując te same zdolności w trudnym terenie.

WSM RC Fyrtel na poznańskich targach Hobby 2023 zapowiedź

Trzy tory od WSM

Targi Hobby
Data: 2023-10-22

Wielkopolskie Stowarzyszenie Modelarzy po raz kolejny zaprezentuje swoją pasję uczestnikom Targów Hobby 2023. Na ich stoisku powstaną aż 3 tory dla samochodowych modeli RC. Będzie też okazja na rozmowy i wkroczenie w szeregi WSM.

Zapowiedź targów modelarstwa Modellbau Messe Wiedeń 2023

Wiedeń pierwszy, Poznań w listopadzie

Targi Wiedeń
Data: 2023-10-20

Jeszcze przed listopadowymi Targami Hobby w Poznaniu, milośnicy modeli RC powinni wybrać się do Wiednia na największe w Austrii targi modelarsrtwa Modellbau Messe. Impreza odbędzie się w dniach 26-29 października 2023.

D10 Drift Battle of Poland 2023 na Targach Hobby w Poznaniu

Bokiem po poznańskich halach

D10 Drift Battle
Data: 2023-10-19

Ponad stu specjalistów od jazdy modelem bokiem do przodu zaprezentuje się podczas poznańskich Targów Hobby. Hale MTP po raz kolejny gościć będą uczestników międzynarodowych zawodów D10 Drift Battle of Poland.

Axial buduje przyczepkę dla modeli SCX24

Ratunek dla Axiala SCX24

Akcesoria
Data: 2023-10-17

Awaria na szlaku lub transport terenówki do bazy trialowych zawodów? Axial proponuje idealne rozwiązanie - przyczepkę dedykowaną modelom SCX24. Teraz zabawa będzie jeszcze bardziej realistyczna.

Arrma prezentuje najmniejszego Monster Trucka GRANITE GROM 1/18

Arrma uderza w mniejszą skalę

Arrma GROM
Data: 2023-10-15

Monster Truck Granite GROM to nowy projekt amerykańskiej Arrmy w świecie modeli zdalnie sterowanych. Skala 1/18 ma skusić nowych fanów ekstremalnej jazdy po bezdrożach.

OtoModel.pl - ogłoszenia modelarskie
Komentarze
Brak komentarzy.
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2017r. O nas | Reklama | Magazyn [PDF] Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska