Jak zabezpieczyć elektronikę przed skutkami wody

Elektronika, co wody się nie boi

Woda
Data: 2021-11-28

Nie ma chyba nic gorszego, jak spalony silnik po przejeździe elektryczną rajdówką przez kałużę, czy nagle odmawiający posłuszeństwa regulator na starcie wyścigu Rallycross, gdy z nieba pada deszcz. Co zrobić, by ustrzec się takich awarii?

Serwa układu kierowniczego dość szybko odmawiają posłuszeństwa w modelach Arrmy

Gdy Arrma nie skręca

Serwa
Data: 2021-02-03

Z pewnością wielu z Was dość szybko spotkało się z problemem odmowy posłuszeństwa serwa skrętu w modelach Arrmy. Producent wymieniał je w ramach gwarancji, ale dzisiaj twierdzi, że problem leży w złym użytkowaniu auta i radzi, jak uniknąć awarii.

Serwisujemy model RC po jazdach w śniegu

Zimowy serwis

Zimowy serwis
Data: 2021-01-17

Śnieżne krajobrazy zachęcają do szalonych zabaw naszymi modelami RC. Minusowe temperatury nie są jednak sprzymierzeńcem elektroniki czy plastikowych podzespołów. Zimą warto pamiętać o kilku zasadach.

Moja pierwsza rajdowa terenowa maszyna RC

Jak zacząć wielką przygodę?

Rajdy
Data: 2018-03-27

Nie siedź w domu, przed komputerem, przed kolejną edycją symulatora wojny. Poznaj świat wielkich sportowych emocji w małej skali. Piękne krajobrazy, nowi przyjaciele, rodzinna atmosfera i szczypta adrenaliny na oesach. To wciąga i uzależnia.

Plastik jest najtańszy i najbardziej popularny

Podwozie - plastik czy aluminium?

Podwozia
Data: 2017-12-13

Kupując model, oprócz wyboru silnika czy napędu, zastanawiamy się z jakiego materiału powinno być wykonane podwozie. Opcji jest kilka.

Jak kupić używany model zdalnie sterowany

By radość nie trwała zbyt krótko

Kupujemy używany
Data: 2017-07-29

Zakup samochodu używanego zawsze niesie za sobą ryzyko. Czy sprzedawca powie nam prawdę o jego historii, faktycznym stanie technicznym i trapiących bolączkach? Ryzyko to wcale nie zmniejsza się wraz ze skalą kupowanego pojazdu.

OtoModel.pl - ogłoszenia modelarskie
Komentarze
Brak komentarzy.
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2017r. O nas | Reklama | Magazyn [PDF] Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska