Motoarena tradycyjnie zamyka rajdowy sezon modeli RC w Toruniu

Jesienny po żużlowym stadionie

Rajd Jesienny
Data: 2019-10-25

Finałowa runda Rajdowych Mistrzostw Torunia modeli RC tradycyjnie zagości już na żużlowym stadionie. Motoarena na dwa dni zamieni się w arenę sportów motorowych w małej skali. Start już w sobotę.

Jacek Jachowski pewnie, choć z przygodami wygrywa pierwszy w sezonie rajd.

Buggy dominuje w Zimowym

Rajd Zimowy
Data: 2019-03-05

3. Rajd Zimowych Bezdroży otwiera sezon Mistrzostw Polski Modeli RC w Rajdach Terenowych. Aż 36. offroadowych maszyn zameldowało się 3. marca na toruńskiej pustyni "Stawki". Tradycyjnie zabrakło śniegu i tradycyjnie... rajd wygrał Jacek Jachowski.

3 Rajd Zimowych Bezdroży otwiera sezon Mistrzostw Polski Modeli RC w Rajdach Terenowych

Zimowy na start

Rajd Zimowy
Data: 2019-03-01

Toruńska Pustynia "Stawki" będzie miejscem inauguracji nowego rajdowego sezonu na bezdrożach. Blisko 40-tu kierowców elektrycznych maszyn rozpocznie walkę o pierwszego w historii Mistrza Polski Modeli RC w Rajdach Terenowych.

Toyota Bednarscy sponsorem tytularnym Mistrzostw Polski Modeli RC w Rajdach Terenowych

Toyota sponsorem Mistrzostw Polski

Offroad
Data: 2019-02-16

Rok 2019 to dla Toyoty bardzo ważny okres. To czas aż 7 premier, w tym nowej odsłony prekursora klasy SUV - Toyoty RAV4. Firma Bednarscy potęguje promocję japońskiej marki wspierając projekt Mistrzostw Polski Modeli RC w Rajdach Terenowych.

Jakie zmiany czekają zawodników w rajdach terenowych modeli rc

Nowa klasa i więcej punktów

Regulaminy
Data: 2019-02-07

Zawodników rywalizujących w rajdach terenowych modeli RC czeka kilka ciekawych zmian. Pojawią się nowe klasy, a system punktacji ostatniej rundy podniesie z pewnością poziom adrenaliny wprowadzając sporo zamieszania w tabeli.

Rajdy terenowe modeli RC w randze Mistrzostw Polski

Powalczą o Mistrza Polski?

Rajdy terenowe
Data: 2019-02-06

Rajdy terenowe w małej skali czeka kolejna rewolucja. Choć w regulaminach nie zmieni się wiele, to zawodnicy w sezonie 2019 powalczą o pierwszy w historii tytuł Mistrza Polski Modeli RC w Rajdach Terenowych. Czeka na ich aż dziesięć imprez.

Kupujemy pierwszy rajdowy model zdalnie sterowany - poradnik

Rajdówka za 600 zł?

Model do rajdów
Data: 2018-11-08

Pod postem WRC News prezentującym małe rajdy, rozgorzała dyskusja nt. budżetu na zakup elektrycznej rajdówki w skali 1:10. Jedni twierdzą, że to nie jest tani sport. Drudzy odpowiadają - wystarczy 600 zł by móc wystartować w zawodach. Kto ma rację?

3 Rajd Nadwiślański modeli terenowych RC relacja

Wisełka zbiera żniwa

Rajd Nadwiślański
Data: 2018-05-08

Ostatni dzień majówki miłośnicy terenowych modeli RC spędzili wśród malowniczych pejzaży toruńskiej żwirowni "Wisełka". Ta okazała się łaskawa dla debiutantów, ale na trasie zatrzymała faworytów.

Relacja z 3 Rajdu Katarzynki terenowych modeli RC

Powrót króla

Rajdy
Data: 2018-04-19

Ostre słońce, tumany kurzu i wspaniała, piknikowa atmosfera towarzyszyła 3. Rajdowi Katarzynki terenowych modeli RC. Rywalizację na oesach niemal w całości zdominował powracający do formy pierwszy król bezdroży, Michał Jasiński. Szczęście sprzyjało, szampana c

Relacja z 2 Rajdu Zimowych Bezdroży modeli terenowych RC

Zimowy przy plus 15

Off-road
Data: 2018-03-14

Marcowe słońce, choć kalendarzowo jeszcze zimowe, nie zapowiadało na trasie rajdu iście skandynawskich warunków. Rekordowa liczba zawodników 2. Rajdu Zimowych Bezdroży rozpoczęła nowy sezon w niemal wiosennej odsłonie.

Pustynia wyłoni mistrzów

Rajd
Data: 2017-11-03

Choć kochają błoto, szutry i leśne pagórki, teraz przyjdzie im zmierzyć się z prawdziwą... pustynią. Kierowcy terenowych modeli RC w niedzielę powalczą o ostatnie w tym sezonie punkty w zawodach TOYOTA Adventure Gothica.

Rajd Jesienny Motoarena zapowiedź zawodów modeli RC

Wielki rajd na Motoarenie

Rajd Jesienny
Data: 2017-10-18

Żużlowa nawierzchnia, widowiskowe trasy, unoszący się w powietrzu smak emocji, adrenaliny i wysokooktanowej benzyny. Motoarena już w ten weekend ugości kierowców elektrycznych rajdówek z Polski i zagranicy. Zapowiada się rekordowa frekwencja.

Jak wystartować w rajdach modeli RC

Rajdy z pilotem... do sterowania

Sporty w małej skali
Data: 2017-07-29

O ile szósta już wersja Gymkhany z udziałem rajdowego showmana Kena Blocka nie zachwyciła mnie niczym szczególnym, o tyle jego zamiłowanie do zabawy zdalnie sterowanymi replikami Fiesty WRC wzbudza mój podziw i uznanie.

Zawody modeli rc w Toruniu

Od rajdów po wyścigi

Zawody
Data: 2017-07-29

Łzy radości, smutku, szampan na mecie i szpaler kibiców - świat motorsportu to wyjątkowe miejsce dla ludzi, u których w żyłach płynie mieszanka wysokooktanowej benzyny. Ten świat zredukowany do skali 1:10 wcale nie traci na swojej wyjątkowości i szybkości.

Zamek przez Poznań zdobyty

Zamek przez Poznań zdobyty

Rajd Krzyżacki
Data: 2017-07-27

Jakub Matuszewski triumfuje w 2. Rajdzie Krzyżackim modeli terenowych RC. Kierowca z Poznania nie dał szans toruńskim kierowcom, choć Ci pod nieobecność Pawła Grabowskiego byli nieco osłabieni. Mocny atak pod murami przeprowadzili też zawodnicy z Pomorza.

OtoModel.pl - ogłoszenia modelarskie
Komentarze
Brak komentarzy.
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2017r. O nas | Reklama | Magazyn [PDF] Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska